Carlson Omega-3 Balık yağı %40 a varan indirimle mamacim.com'da

Carlson Omega-3 Balık yağı %40 ' a varan indirimle mamacim.com'daCarlson Omega-3 Ürün çeşitleri :
Carlson Fish Oil Şurup Limon : 99 TL yerine 90 TL
Carlson Fish Oil Şurup Portakal 
: 99 TL 78,90 TL    
Carlson Omega-3 Kapsül 79,90 TL yerine 43,90 TL
Carlson Omega-3 Kapsül 3'lü Avantaj Paketi : 239,70 TL yerine 124,90 TL

Ürünlere Gitmet için tıklayınız.

NEDEN CARLSON ?

Çünkü Carlson Omega-3 Kapsül;
 1. A ve D vitaminlerini içermez. A ve D vitaminleri aşırı alındığında vücuttan atılamazlar ve karaciğerde birikme yapabilirler. Bu nedenle A ve D vitamini içeren balık yağları uzun süre kullanılamazken Carlson omega-3 yaz ve kış aralık vermeden kullanılabilir.
 2. Zararlı ağır metalleri (Civa,Kadminyum, kurşun vs.) içermez. Bu ağır metallar gıda zehirlenmelerine yol açabilir.
 3. Yüksek oranda omega-3 içerir.
 4. Okyanusun derin ve soğuk sularında yaşayan balıklardan elde edilmiştir. 

Herbir Kapsülde (1000 mg.) :

Toplam Omega-3 yağ asidi: 600 mg
EPA (EicosaPentaenoic Acid): 300 mg
DHA (DocosaHexaenoic Acid): 200 mg
Diğer Omega-3 yağ asitleri: 100 mg
Doğal E Vitamini: 10 IU


Carlson Super Omega-3 balık yağı kapsül, günlük Omega-3 esansiyel yağ asidi ihtiyacınızı doğal kaynaktan karşılar. İçeriğindeki EPA ve DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. DHA beyin gelişimi ile göz ve sinir sistemi gelişimine yardımcı olur.
Kullanım Şekli ve Dozu :
Omega-3 vücudun birçok hayati fonksiyonlarında koruyucu bir rol oynamaktadır. Carlson Omega-3 kapsül yağlı balıkların düzenli bir şekilde tüketilmediği durumlarda vücudun günlük Omega-3 ihtiyacını karşılamak için diyet suplemanı olarak kullanılır. Omega-3 yağ asitlerine aşırı duyarlı olan kişilerde kullanılmamalıdır.
Günde 1-3 Kapsül yemeklerle beraber alınabilir.
Saklama Koşulları :
Kapağını sıkıca kapatınız. Oda sıcaklığında kuru yerde muhafaza ediniz.

Ürünlerimiz ilaç değildir, destek ürünleridir.

Neden En İyisidir?

KALİTE VE GÜVEN

1980'li yıllardan beri Carlson ailesi Norveç balık yağı fabrikalarını gezerek, derin ve kirletilmemiş sularda yaşayan soğuk su balıklarından üretilen en iyi balık yağını seçmektedirler.
Carlson laboratuvarları, Norveç'teki balık yağı üretimini sürekli gözlem altında tutmakta, balık yağlarını yoğun bir şekilde bağımsız kuruluşlara test ettirerek Carlson Balık Yağları'nın "En İyisi" olmasını güvence altına almaktadır. İlaveten, balık yağının oksidasyonunu engellemek ve tazeliği korumak için E vitamini eklenmiştir. Carlson The Very Finest Fish Oil o günkü tazeliğini korumak için Norveç'te şişelenmiştir.
Carlson balık yağları, bağımsız FDA onaylı ABD laboratuvarlarında test edilirler. Etiketteki DHA ve EPA değerlerini içerdiklerinin kontrolünün yanı sıra tazelik, saflık ve diğer kalite kontrol testlerine de tabi tutulurlar.
 1. Carlson balık yağları tazeliklerinden emin olmak için iki ayrı testten geçirilirler.
 2. Bütün Carlson balık yağları test edilmiş ve algılanması mümkün miktarlarda civa, kadminyum, kurşun, PBC'ler ve başka 28 ayrı kontaminantın hiç birisini ihtiva etmedikleri tespit edilmiştir.
 3. Tüm bu testler üretimi tamamlamış ürünler üzerinde gerçekleştirildiği için ürün kalitesinin direkt göstergesidir

Carlson etiketlerindeki kalite kontrol ibaresi : *

* AOAC Uluslararası protokoller kullanılarak bu ürünün saflığı, bağımsız FDA onaylı resmi laboratuvarlarda ve algılanabilir miktardaki civa, kadminyum, kurşun, PBC'ler ve 28 ayrı kontaminantın hiç birini bulundurmadığı düzenli olarak test edilir.

Nasıl Üretilir?

Carlson balık yağlarının işlenmesi ve arıtılması birkaç adımda gerçekleştirilmektedir.

 • Yağlar işlem esnasında oksijenden korunur.
 • Vakumla kurutulur.
 • Yağlar deaside edilerek istenmeyen yağ asitlerinden arındırılır.
 • Yağlar test edilerek gerekirse tekrar arındırılır.
 • Yağlar buhar ve vakum kullanılarak karıştırılır, yıkama ile nemden arındırılır, saf hale getirilir.
 • Doğal absorbentlerle saflıkları daha da artırılır.
 • Daha da saf hale getirmek için molüküler distilasyon kulanılır.
 • Yağlar soğutularak katı yağlardan arıtılır.
 • E Vitamini, diğer antioksidanlar ve limon aroması eklenir.
 • Son karışım hazırlanır.
 • Nitrojen kullanılarak ürün oksitlenmeden korunur.
 • Ürün test edilir.
 • Maksimum tazelik için ürün Norveç'te şişelenir.
 • Satışa sunuma hazır ürünler FDA onaylı bağımsız laboratuvarlar tarafından ABD'de test edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Omega-3 yağ asitleri nelerdir ?

Omega-3 yağ asitleri sağlığımız için önemli ve gerekli besin maddeleri arasındadır. Uzun karbon zincirlerinden meydana gelmişlerdir. Bu uzun karbon zincirleri polyunsaturated'dir ve birçok çift bağ içerirler. Omega-3 yada n-3 terimleri üçüncü karbondaki ilk çift bağın yerine işaret eder. DocosaHexaenoic Asit (DHA), EicosaPentaenoic Asit (EPA) ve Alpha Linolenic Asit (ALA) insan beslenmesi ve fizyoloji açısından önemli omega-3'lerdendir.

Omega-3'leri eşsiz yapan nedir ?

Eşsiz yapılarından dolayı, omega-3'ler vücudumuzda bazı benzersiz fonksiyonları yerine getirirler. DHA ve EPA, ALA'dan daha uzun bir yapıya sahip olup, ALA'dan daha fazla çifte bağ içerir. DHA ve EPA sağlıklı kardiyovasküler sistemlerde, bağışıklık sürecinde ve sağlıklı prostaglandin oluşumunda rol oynarlar. DHA, retina, beyin nöronlarının vazgeçilmez bir bileşenidir. Balık yağları, yüksek oranlarda DHA ve EPA içeren omega-3 yağ asitleri bakımından zengindir. Bazı bitkisel yağlar ALA içerselerde DHA ve EPA içermezler.

Balık yağı neden keten tohumuna tercih edilmelidir ?
DHA ve EPA balık yağından elde edilebildiği gibi, Alpha Linolenic Asit (ALA) tüketilmesi halinde vücudumuz az miktarlarda DHA ve EPA oluşturabilmektedir.
Keten ve soya fasulyesi besinleri mükemmel ALA kaynaklarıdır. Balık yağı ile keten tohumu yağını karşılaştıran bilimsel bir çalışmada, 4 haftalık bir süre boyunca keten tohumu yağı tüketen deneklerin kanlarındaki DHA oranının artmadığı gözlenmiştir.
Tüketilen ALA miktarının yüksek olmasına rağmen kandaki DHA oranı nasıl artmamıştır ? Bunun sebebi, ALA'yı DHA'ya dönüştürme işleminde vücutta kullanılan delta-6-desaturase adındaki özel bir enzimin sınırlı miktarda bulunmasıdır. Balık yağı verilen denekler bu ekstra dönüşüme ihtiyaç duymadıkları için derhal faydalanmaya başlamışlardır.

Balık yağı ile keten tohumu yağının farkı nedir ?

Balık yağları sağlığımız açısından önemli faydaları olan DHA ve EPA içerirler. Bazı balık yağları ALA'da içerir. Keten tohumu yağının içerdiği tek omega-3 yağ asidi ise ALA'dır. Çok yüksek miktarlarda ALA alındığında dahi, vücudumuz yalnızca küçük bir miktarda ALA'yı daha da küçük miktarda DHA ve EPA'ya dönüştürebilmektedir. Bu dönüşüm yavaş ve sınırlı olduğundan balık yağı keten tohumuna tercih edilir.

Omega-6 ve Omega-9 besinlerde bol miktarda bulunur mu ?

Çoğumuz yüksek miktarlarda omega-6'yı bitkisel yağ tükettiğimizden ötürü alırız. Benzer şekilde Omega-9'da yemeklik yağlarda bolca bulunur ve vücut için gerekli değildir. Ancak omega-3 yağ asitleri etler ve bitkisel gıdalarda yaygın olarak bulunmazlar.Google Plus'da Paylaş

mamacim.com Hakkında

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orjinal üründür.Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmaz. Mamacim.com , Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı , Çatlak kremi, avene, Babe, Bioderma, DDF, Lierac, Vichy, Dermalogica, Sebamed, La Roche, Bioxcin, Mustela, Cumlaude, Caudalie, Noviderm, Nuxe, ürünlerini bulabilir, bu dermokozmetik ürünlerin ayrıntılı bilgilerine, kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri sürekli olarak bayii kampanyalarından , indirimli kampanyalardan yararlanarak online olarak en ucuz fiyatlarla www.mamacim.com ’dan satın alabilirsiniz.
  Blogger Yorum
  Facebook Yorum

0 yorum:

Yorum Gönder

Etiketler

#avene #yaglicilt #cleanance #temizleyici #mamacim #avenecold #kurucilt #hassascilt #kışhazırlıkları #mamacim #cvitamini #sonbahar #mamacim #dexeryl #avene #kurucilt #mamacim #mamacim #kozmetik #avantaj #indirim #alışveriş #makyaj #vichy #indirimler %50indirim 1 nisan 17 ağustos 18mart1915 19mayıs 1alana 1 bedava 1tl 27kasım 3al2öde 9 eylül 9 eylül izmir abcderm indirim abcderm ucuz abcderm uygun fiyat aftersun ağız kokusu ağız kokusu için gargara airbrush legs akneli cilt aktinica alışveriş alkali alkali diyet alkalife damla alkalife su anacaps anne anne sütü arttırıcı anne ve bebek anne ve bebek çantası annebebek anneler günü annem antehlios renkli anthelios anthelios fluid anthelios fluid extreme anthelios güneş anthelios indirim anthelios uygun fiyat aptamil aptamil 1 900 gr aptamil 1 fiyat aptamil kampanya aptamil serisi aptamil ucuz aquafluid aqualia thermal spa aşk atatürk atoderm atoderm cream atoderm en uygun fiyat avantajlıurunlar avene avene aile güneş spreyi avene güneş ürünleri avene güneş ürünleri avene termal su 50ml avent avent biberon avent doğal biberon avent elektrikli pompa avent elektronik göğüs pompası avent elektronik pompa ucuz avent emzik avent indirim avent indirimli avent natural avent pp avent ucuz ayak bakımı ayak kremi babalargünü babama hediye babe baby bahar bakım bakım kremi balık yağı balıkyağı başarılar bayram bayramlık hediye BDDK bebeğe nasıl verilir. bebek bebek çantası bella b bella b çatlak kremi bella b sbuzzy bee bella b sunny bee bella b tummy honey butter bella b türkiye bella b ürünleri bella be bio oil bio oil cilt bakım yağı bio oil cilt çatlak giderici yağ bioderma BİODERMA bioderma abcderm bioderma akne bioderma atoderm bioderma atoderm hediye bioderma bebek krem bioderma çocuk bioderma çocuk güneş bioderma eczane bioderma en uygun bioderma güneş bioderma güneş ürünleri bioderma hydrabio bioderma indirim bioderma kapatıcı bioderma mineral sun bioderma photoderm güneş ürünleri bioderma sebium bioderma temizleyici bioderma ürünleri bioderma yağlı cilt bioil çatlak biooil türkiye bodyslim bronz ten bronzlaştırıcı bronzlaştırıcı güneş spreyi bronzluk bt-biotic eczane büyükbaba carlson carlson balık yağı carlson indirim carlson kapsül carlson medomega carlson omega 3 carlson şurup carlson ucuz caudalie caudalie beauty elixir caudalie divine oil caudalie ürünleri cildime en uygun güneş ürünü cildime göre güneş ürünleri cildime uygun güneş ürünleri cilt cilt bakımı cilt bakımında yenilikler ciltbakımı ciltbakimi cold-mix coldmix coldmix eczane coldmix fiyat coldmix kullananlar coldmix nerede bulabilirim çalışan anne alışveriş çalışan anne makyaj çalışan anne online alışveriş çalışan anneler çalışan kadınlar çanakkale çanakkale geçilme çanakkale zaferi çatlak gidericiyağlar çatlak kremi çatlak tedavisinde yağ çatlak yağ çekiliş çelik biberon çocuk çok kuru cilt çok kuru yüz kremi dad daylon extreme daylon ürünleri daylong daylong 50 faktör daylong aktinica daylong çocuk ürünleri daylong gunes ddf ddf indirim ddf kampanya ddf kullanıcı yorumları ddf ürünleri deniz Densi-Solution Dercos Densi-Solution dermablend dermablend eczane dermokozmetik desitin fiyat desitin krem desitin mavi desitin mor desitin pişik kremi desitin pişik kremi fiyat desitin türkiye desitin ucuz desnsi solüsyon destan doğum çantası doğum çantası ne zaman hazırlanır doğum çantası satın al doğum çantasına neler konur doğum hastane doğum için gerekli malzemeler doğum öncesi doğum valizi doğuma giderken Doğuma Giderken Valizde Olması Gerekenler dönemsel saç dökğlmesi ducray ducray anacaps saç dökğlmesi etkili eau de soin spf30 eau thermal su effaclar effaclar duo effaclar duo (+) plus effaclar duo + effaclar duo plus effaclar duo spf 30 effaclar gel effaclar set effaclar tanışma kiti eğitim eğitimöğretimyılı ekstra koruma el bakımı el bakımı ürünleri elektronik pompa emulsion emulsion gunes koruyucu emziren anneler eticaret excilor eczane excilor fiyat excilor indirim excilor tırnak excilor türkiye extra sensitive extreme eyes apaisant jel eyes arnica eyes calmant krem eyes göz kremi fırsat fırsat ürünü fishoil fiyat fluide extreme foaming jel fondöten gnc bitkisel gnc eczane gnc indirim gnc türkiye gnc ürünleri golden goat keçi sütü gunes kremi gunesurunlerı guneş günei koruyucuları güneş güneş bakım ürünleri güneş ışınlarına karşı koruyucu güneş koruyucu güneş koruyucu babe losyonları güneş koruyucu çeşitleri güneş koruyucu kremler güneş koruyucu markaları güneş koruyucu ürünler güneş koruyucu ürünleri hakkında güneş koruyucular güneş kremi güneş kremleri güneş kremleri yağlı ciltler için güneş kremi zararsız güneş ürünleri güneş spreyi güneş ürünleri güneş ve zararları güneş yağı güneşden korunma yolları güneşden korunmak için losyon güneşin zararlarından korunmak güneşkremi güneşlenmek güneşürünleri‬ güvenilir biberon h20 h2o hamilton çocuk hamilton everyday cream hamilton everyday face hamilton face mat hamilton fiyat hamilton güneş hamilton güneş koruyucuları hamilton güneş koruyucusu hamilton güneş kremi hamilton mat hamilton optimal spf50 hamilton spf 30 hamilton spf 50 hamilton ürünleri hamiltone hamiltonmat happynewyear hastane çantası hastane gebelik hediye hediye paketi hediyeli hediyeli ürünler heliocare hızlı emilen el kremi holiday humana stil tea humana still -tee fiyatı humana still-tee anne sütü artıran çay hydrabio hydrabio h2o ındırımburada ıslak mendil ıslakmendil incelme ve sıkılışma indiirmli ürünler indirim indirimde indirimdeki güneş ürünleri indirimdeki ürünler indirimli güneş koruyucuları indirimli güneş ürünleri indirimli la roche posay ürünleri indirimli sensilis ürünleri indirimli ürünler indirimli yaz ürünleri instagram internetten alışveriş intim temizlik hakkında İzmir'in Kurtuluş Bayramı izmirin kurtuluşu jane iredale johnson extra sensitive johnson ıslak mendil johnson's baby kaliteli güneş koruyucular kampanaya kampanya kampanyalar kampanyalı güneş ürünleri kamuflaj makyaj kapatıcı karacuma kargo kargobedava keçi sütü faydaları keçi sütü kullananlar keçi sütü maması keratine extreme kompact güneş koruyucu kozmetik kozmetik setler kuru cilt kuru saçlar için kuru yüz kremi la roche güneş koruyucu LA ROCHE GÜNEŞ kremi fiyatı la roche posay La Roche Posay eczane la roche posay effaclar duo la roche posay güneş krem La Roche Posay Hydreane La Roche Posay indirim La Roche Posay ürünleri lactamil lansinoh affinity lansinoh indirim lansinoh krem lansinoh lanolin lansinoh pompa laroche posay effaclar larocheposay lierac Lierac çatlak kremi lierac indirim ürünleri Lierac Jel fiyatı Lierac Jel indirimli Lierac kullananlar lierac Phytolastil lotion lrp lrp kampanya makyaj makyaj temizleme solüsyonu makyaj temizleme suyu Makyaj Temizleyici mamacım mamacim mamacim. mamacim.com mamacim.com güvenilirmi mamacim.com hızlı mamacim.com iletişim mamacim.com indirim mamacim.com kimdir mamacim.com şikayet mamcim maske matlaştırıcı medomega medomega 2700mg medomega balık yağı medomega fish medomega limon medomega omega 3 mendil micro fluide güneş kremi milupa milupa mama mineral makyaj miskinkek miskinkek blog miskinkek çekiliş miskinkek kampanya mmacim mng mom mucize su multitabs murad blemish murad eczane murad indirim murad türkiye murad ürünleri mustela mustela anne mustela bebek mustela bebek bakım seti mustela çatlak mustela çocuk mustela çok hassas mustela dermo cleansing mustela indirim mustela kızarık mustela losyon mustela mendil Mustela Nursing Comfort Balm Mustela Stretch Marks Double Action mustela şampuan mustela şok fiyat mustela temizleme mustela ucuz Mustela Ultimate Hydration mustela ürünleri mustela vücut mutluyıllar nebulizatör fiyatları nebulizatör hakkında nebulizatör nedir nebulizatör omron nebulizatör ucuz nemlendirici nemlendirici besleyici ayak kremi nemlendirici makyaj temizleyici nemlendirici ürünler neostrata neutrogena newyear node p nt biotic nt-biotic nt-biotic faydaları nt-biotic fiyat numismed numismed fiyat numismed intim likid numismed intim likit nutrition nutritive cream nutritive krem nuxe nuxe güneş ürünleri nuxe güneş yağı nuxe huile Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ nuxe kuru yağ nuxe sun okul alışverişi okullar açıldı oligo omega-3 omega3 onay online eczane organicum organicum saç bakımı öğretim öğretmenler günü özel günler özelgün parlak saçlar paslanmaz biberon perricone ph dengeleyici pharmaton 30 kapsül fiyatı pharmaton 60 kapsül fiyatı pharmaton indirim pharmaton kapsül pharmaton kapsül fiyatı pharmaton ucuz pharmol çinko pharmol eczane pharmol gargara pharmol zn photoderm photoderm max rocket phyto phyto güneş ürünleri phyto saç bakım ürünleri phyto saç bakımı ürünleri phyto sun phyto ürünleri phytokeratine plaj plaj havlusu prozinc prozinc indirim prozinc plus prozinc ürünleri pura kiki bibieron purakiki puretethermale rahatlatıcı ürünler ramazan bayramı reflexe renkli kapatıcı rossmax nebulizatör kullanımı saç bakım teknikleri saç bakımı saç bakımı ğrğnleri saç bakımının püf noktaları saç dökülmesi saç dökülmesine karşı saçım çok yıprandı sağlam biberon sağlık sağlıklı eller sally hansen sally hansen oje sally hansen türkiye sally hansen ürünleri sallyhansen sebamed baby sebamed bebek sebamed indirim sebamed kepek sebamed saç dökülmesi sebium sebium foaming sebium global sebium global cover sebium mat sebium mat control sensibio sensibio en ucuz sensibio h2o sensibio h2o 1+1 sensibio h2o 500 ml 1 alana 1 bedava sensibio hediyeli sensibio su sensilis sensilis cilt bakım ürünleri sensilis markası sensilis ürünleri sensitive sevgililer günü seyehat seyehat güneş kremi sivilceli cilt spf30 güneş koruyucular spf50 spf50 faktör spf50 güneş ürünleri splenda splenda eczane splenda satılan yerler splenda tatlarndırıcı splenda türkiye splenda ürünleri spor sprey sprey çorap sprey çorap markaları strivectin Strivectin çatlak Strivectin eczane Strivectin göz Strivectin indirim Strivectin SD ürünleri Strivectin türkiye Strivectin ucuz Strivectin ürünleri summer summerday summertime sun sun cream sun lotion suncare suncream sunlotion süpriz süt sağma makinesi şampuan şans şehitler şurub tatil teachers teachersday temizleme solüsyonu temizlemeköpüğü temizlemesütü temizleyici mendil temizleyiciler termal güneş spreyi termal su tırnak mantarı ucuz ucuz biberon ucuz kaliteli güneş ürünleri ucuz şampuan ucuz ürünler ucuzluk ultra fluide uygun fiyat uygun fiyatlara saç bakımı ürünleri uygun saç bakımı kremleri ücretsiz kargo vajinal temizlik vichy Vichy Aqualia Thermal SPA vichy densi solüsyon vichy dercos Vichy Dercos Densi-Solution vichy dermablend dövme vichy dermablend fiyatı vichy dermablend fondöten vichy dermablend kapatıcı vichy eczane vichy fiyatları vichy güneş vichy güneş kremi vichy idealia vichy indirim vichy kampanya vichy liftactiv vichy neogenic ampul vichy neogenic kullanan vichy neogenic kullananlar vichy neogenic nasıl kullanılır. vichy neogenic saç vichy neogenic yorum Vichy normaderm vichy saç vichy ürünleri vitamin vitamin takviyeleri white glo white glo beyazlatıcı white glo diş macunu white glo kahve için white glo ne demek white glo sigara içenler için wipes woman silk XLS medikal Xls Nutrition xls zayıflama yağ yağlı cilt yağlı cilt için temizleyici yağlı saçlar için yağsız güneş kremi yaz yaz günü yaz sonu yaz tatili yazgeldi yazgünü yeni yıl yenileyicibakım yeniyıl yılbaşı zinco balık yağı zinco balık yağı fiyatı zincomega eczane zincomega fiyatı